Zakłady live 2018-01-12T13:43:01+00:00

Oferta zakładów Live gwarantuje nieprawdopodobne emocje z wnoszenia zakładów podczas trwania meczu, aż do ostatniej minuty spotkania. Dzięki naszej ofercie nie musisz już śpieszyć się do punktu bukmacherskiego w mieście, aby wnieść zakład na ulubioną drużynę. Mając dostęp do Internetu, możesz typować wyniki nawet w czasie trwania danego zdarzenia sportowego. Zakłady Live to prawdziwe emocje i prawdziwie wielkie wygrane!

Kursy Zakładów Live są dynamiczne i modyfikowane w zależności od przebiegu danego zdarzenia. Oferta dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin, takich jak tenis, Formuła 1, football amerykański, hokej na lodzie czy koszykówka.

ForBET posiada bogatą ofertę zdarzeń, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. U nas możesz obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu. Wnosząc Zakład Live, masz do dyspozycji wiele innych możliwości: typowanie wyniku pierwszej połowy, drużyny strzelającej pierwszego gola, ilości bramek w danym spotkaniu i wiele innych. Aktualną listę rozgrywek, które udostępniamy graczom do typowania na żywo, znajdziesz na stronie forBET w zakładce Zakłady Live.