Wpłaty 2018-09-19T10:03:33+00:00

Jako nowoczesny podmiot oferujący zakłady bukmacherskie online przygotowaliśmy dla naszych graczy możliwość natychmiastowego zasilenia konta gracza za pośrednictwem przelewu bankowego w ponad 30 różnych bankach. Wpłaty na konto gracza w serwisie forBET można dokonać za pośrednictwem jednej z dostępnych metod płatności:

Zasilenie konta gracza przelewem bankowym lub kartą kredytową/debetową dzięki metodzie PayU. Czas realizacji kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji.

Zasilenie konta gracza przelewem bankowym lub kartą kredytową/debetową dzięki metodzie DOTPAY. Czas realizacji w kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Możliwość skorzystania z szybkich przelewów. Możliwość wpłaty poprzez portmonetkę elektroniczną.

Zasilenie konta gracza przelewem bankowym. Czas realizacji kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Możliwość wygenerowania blankietu do zapłaty offline. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji.

Gorąco zachęcamy również do wpłaty poprzez jedną z tzw. portmonetek elektronicznych. Dostępne są one poprzez system wpłat DOTPAY:

Zasilenie konta gracza jest możliwe za pośrednictwem przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej, dla zarejestrowanych graczy forBET, którzy ukończyli 18 rok życia.

Aby zasilić konta gracza, zaloguj się na stronie forBET, kliknij w „Wpłaty/wypłaty” w górnej części strony. Następnie należy postępować według instrukcji na stronie.

FAQ odnośnie wpłat

Tak, jest możliwość wpłaty kartą kredytową lub debetową. Opcja wpłaty kartą pojawia się po wpisaniu kwoty i przejściu do strony pośrednika dotpay. Przy wpłacie środków tą metodą należy zwrócić szczególną uwagę na poprawne uzupełnienie danych, tj. numer karty,  data jej ważności oraz numer weryfikacyjny. Numer weryfikacyjny karty (CVN) składa się z trzech cyfr i znajduje się na odwrocie.

Minimalna kwota doładowania zależy od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 PLN.
W przypadku braku środków na koncie po doładowaniu zalecamy w pierwszej kolejności wylogowanie się i powtórne zalogowanie.  Jeśli po 15 minutach problem nie został rozwiązany prosimy o kontakt korzystając z formularza na stronie głównej.