Sporty wirtualne – Tenis 2018-01-03T09:45:27+00:00

Tenis

O rozgrywkach

Zimowa pogoda, czy jesienna plucha? Już nie musisz zastanawiać się, czy aura pozwoli wyjsć na kort. W forBET swoją ukochaną dyscyplinę sportu możesz oglądać i obstawiać 24 godziny na dobę. 137 wydarzeń co godzinę. 16-osobowe turnieje, osiem meczów jednocześnie. Czy potrzebujesz, jako fan tenisa, czegoś więcej? Usiądź i delektuj się grą na eleganckich kortach forBET.

Do dyspozycji są dwa turnieje Britania Open i Grandstand Open.

Kort Britania Open

Kort Grandstand Open

Przykładowa drabinka rozgrywek

Rodzaje zakładów

Zakłady na mecz
W przypadku rozpoczęcia meczu, który jednak nie został zakończony, wszystkie typy odnoszące się do tego meczu/seta będą anulowane. Zakłady na pierwszy set będą rozliczone pod warunkiem, że pierwszy set zostanie zakończony. Jeśli spotkanie będzie opóźnione z jakichkolwiek powodów tj. zła pogoda, zmiana godziny zakłady będą rozstrzygnięte na podstawie oficjalnego wyniku meczu.

Liczba gemów w pierwszym secie, Powyżej/Poniżej
Całkowita liczba gemów rozegrana w pierwszym secie. Pierwszy set musi zostać rozegrany do końca w przeciwnym razie wszystkie zakłady zostaną anulowane za wyjątkiem zakładów, które zostaną rozstrzygnięte przed czasem przerwania meczu.

Dokładny wynik
Zakład polega na wytypowaniu dokładnego wyniku meczu. Jeśli cały mecz nie zostanie rozegrany do końca zakład będzie anulowany

Dokładny wynik pierwszego seta
Zakład polega na wytypowaniu wyniku pierwszego seta. Jeśli pierwszy set nie zostanie rozegrany do końca, zakłady zostaną anulowane

Liczba gemów w secie
Zakład polega na wytypowaniu ile gemów zostanie rozegranych we wskazanym secie. Jeśli set nie zostanie rozegrany do końca, zakłady zostaną anulowane.

Liczba setów
Zakład polega na wytypowaniu liczby setów w meczu. Jeśli cały mecz nie zostanie rozegrany do końca zakład zostanie anulowany.

Liczba gemów w meczu, Powyżej/Poniżej
Całkowita liczba gemów rozegranych w meczu. Całe spotkanie musi zostać rozegrane do końca, w przeciwnym razie zakłady zostaną anulowane za wyjątkiem zakładów, które zostaną rozstrzygnięte przed czasem przerwania meczu.

Zawodnik handicap
Zawodnikowi zostaje przyznany handicap, który będzie dodany do liczby wygranych gemów. Całe spotkanie musi być rozegrane do końca, w przeciwnym razie zakłady będą anulowane.

Czy będzie Tie-Break?
Zakład polega na wytypowaniu czy w meczu będzie miał miejsce Tie-Break. Jeśli mecz nie zostanie rozegrany do końca zakłady będą nieważne, za wyjątkiem zakładów, które zostaną rozstrzygnięte przed czasem przerwania meczu.

„Nazwa zawodnika” wygra seta
Typujemy czy zawodnik wymieniany w tytule zakładu wygra przynajmniej 1 set w spotkaniu.

Typujemy spośród dostępnych zakładów dokładny wynik spotkania.
Jeśli mecz nie zostanie rozegrany do końca zakłady będą nieważne.

Wygra 1 seta/wygra mecz
Typujemy jednocześnie zwycięzcę PIERWSZEGO seta oraz zwycięzcę całego spotkania.

Zwycięzca 1 seta
Typujemy zawodnika który wygra PIERWSZY set w spotkaniu.

Dokładny wynik 1 seta
Typujemy dokładny wynik PIERWSZEGO seta spośród wyników do wyboru.

Zwycięzca 2 seta
Typujemy zawodnika który wygra DRUGI set w spotkaniu.

Suma gemów w 1 secie
Typujemy jaka będzie sumaryczna ilość gemów zdobytych przez obu zawodników w PIERWSZYM secie.
Jeśli mecz nie zostanie rozegrany do końca zakłady będą nieważne, za wyjątkiem zakładów, które zostaną rozstrzygnięte przed czasem przerwania meczu. Tie-Break liczony jest normalnie jako gem, np wynik seta to: 7-6 = 13 gemów
Przykład:
Wybrany zakład powyżej 8,5 – wynik w secie 6:3 – zakład wygrany. – wynik w secie 6:1 – zakład przegrany
Wybrany zakład poniżej 8,5 – wynik w secie 6:1 (suma 7) zakład wygrany. – wynik w secie 6:3 – zakład przegrany.

Poniżej/powyżej x gemów
Wybieramy zakład na to czy liczba gemów zdobytych w całym meczu przez obu zawodników będzie większa albo mniejsza od liczby gemów określonej w tytule zakładu.

„Nazwa zawodnika” Poniżej/Powyżej x gemów
Typujemy czy zawodnik wymieniony w tytule zakładu zdobędzie więcej albo mniej gemów w całym meczu od liczby wymienionej w tytule zakładu.

Handicap gemów +(albo-)x,5/-(albo+)x,5
Typujemy zwycięzcę spotkania wraz z doliczonym albo odjętym handicapem gemów do końcowego wyniku spotkania. Handicap zapisany z lewej strony dotyczy zawodnika wymienionego w pierwszej kolejności od lewej strony. Handicap z prawej strony dotyczy zawodnika umieszczonego w nazwie wydarzenia po prawej stronie. Handicap ten może być tylko dodany/odjęty przy wytypowanym zawodniku.
Przykład:
handicap gemów +3,5/-3,5
Zawodnik X – zawodnik Y
Wynik meczu 1:6 2:6- suma gemów zawodnik X – 3 , zawodnik Y 12
Wytypowaliśmy zawodnika X – do jego wyniku dopisujemy 3,5 gema co daje razem 6,5 niestety zakład przegrany gdyż wciąż jest to mniej od liczby gemów zawodnika Y

1-szy set handicap x:0
Typujemy zwycięzcę pierwszego seta przy handicapie setowym x dopisanym do wyniku z tego seta zawodnikowi który jest „gospodarzem” ( z lewej strony tytułu wydarzenia)

Handicap setowy +(albo-) x,5/-(albo +) x,5
Typujemy zwycięzcę spotkania wraz z doliczonym albo odjętym handicapem setów (x,5) do końcowego wyniku spotkania. Handicap zapisany z lewej strony dotyczy zawodnika wymienionego w pierwszej kolejności od lewej strony. Handicap z prawej strony dotyczy zawodnika umieszczonego w nazwie wydarzenia po prawej stronie. Handicap ten może być tylko dodany/odjęty przy wytypowanym zawodniku.

Typujemy dokładna liczbę setów która padnie w tym spotkaniu.

Set wygrany 6:0 w meczu?
Typujemy czy w w/w spotkaniu w jednym z setów padnie wynik 6:0 dla któregokolwiek z graczy.

Liczba gemów – Nieparzyste/Parzyste
Typujemy czy w w/w spotkaniu sumaryczna liczba gemów zdobytych przez zawodników w całym spotkaniu będzie liczbą parzystą czy tez nieparzystą.