Sporty wirtualne – Koszykówka 2018-01-03T09:59:12+00:00

Koszykówka

O rozgrywkach

Uwielbiasz koszykówkę? Możesz obstawiać mecze 24 godziny na dobę. W forBET znajdziesz niezwykle realistyczną wirtualną koszykówkę. Możesz obstawić mecze rozgrywek ligowych, składających się z 16 zespołów. Na każdy wirtualny mecz znajdziesz bogatę ofertę zakładów!

Wynik końcowy
Zakład ten dotyczy końcowego rezultatu meczu w regulaminowym czasie gry. Możliwe opcje do wytypowania to zwycięstwo gospodarzy, remis oraz zwycięstwo gości. W rozliczeniu tego zakładu nie bierze się pod uwagę ewentualnych dogrywek.

Zwycięzca 2-drogowo
Zakład dotyczy końcowego rezultatu meczu wraz z ewentualnymi dogrywkami. Możliwe opcje do wytypowania to zwycięstwo gospodarzy oraz zwycięstwo gości.

Handicap (1X2) 0:x lub x:0
Zakład dotyczy końcowego rezultatu meczu w regulaminowym czasie gry po uprzednim dodaniu jednej z drużyn wirtualnych punktów. Na przykład drużynie gości dodajemy 5 punktów (handicap 0:5), a mecz zakończy się wynikiem 70:68 to zakład zostanie rozliczony wg wirtualnego wyniku 70:73. Możliwe opcje do wytypowania to zwycięstwo gospodarzy, remis, oraz zwycięstwo gości. W rozliczeniu tego zakładu nie bierze się pod uwagę ewentualnych dogrywek.

Poniżej/Powyżej x punktów (2-drogowo)
Zakład dotyczy sumy punktów uzyskanych przez obie drużyny w meczu wraz z ewentualnymi dogrywkami. Możliwe opcje do wytypowania to powyżej lub poniżej podanej linii punktowej.

Poniżej/Powyżej x punktów (3-drogowo)
Zakład dotyczy sumy punktów uzyskanych przez obie drużyny w regulaminowym czasie. Możliwe opcje do wytypowania to powyżej lub poniżej oraz dokładna liczba podanej linii punktowej. W rozliczeniu tego zakładu nie bierze się pod uwagę ewentualnych dogrywek.

Handicap –(albo+) x,5/+(albo-) X,5
Typujemy zwycięzcę spotkania. Do wyniku końcowego dopisujemy (albo odejmujemy w zależności od tytułu zakładu) liczbę punktów opisanych w tytule zakładu. Punkty są odejmowane/dodawane tylko wytypowanej przez nas drużynie. Handicap z lewej strony ukośnika dotyczy drużyny gospodarzy, z prawej drużyny gości. Do zakładu wliczane są ewentualne dogrywki.

Kwarta z największą ilością punktów
Typujemy w której kwarcie padnie największa ilość rzuconych punktów sumarycznie przez obie drużyny. Zakład „REMIS” oznacza, że w przynajmniej 2 kwartach padnie najwyższa liczba zdobytych punktów.

Liczba punktów
Typujemy przedział punktowy w jakim padnie dokładna ilość zdobytych punktów przez obie drużyny w meczu.
Podstawą rozliczenia kuponu jest wynik uzyskany w regulaminowym czasie gry.

Wynik do przerwy/wynik końcowy
Typujemy drużynę która zdobędzie więcej punktów w 1 połowie oraz jednocześnie wygra spotkanie.

Różnica Zwycięstwa (z dogrywką)
Typujemy która drużyna wygra spotkanie oraz jakim stosunkiem punktów (wybieramy przedział punktowy) odniesie ona to zwycięstwo nad swoim przeciwnikiem. Podstawa rozliczenia kuponu jest wynik uzyskany wraz z ewentualną dogrywką.

Wynik X połowy
Typujemy drużynę która zdobędzie większą ilość punktów od przeciwnika w połowie opisanej w tytule zakładu. Możliwość wytypowania również remisu (X).

Remis nie ma zakładu – X połowa
Typujemy drużynę która zdobędzie większą ilość punktów od przeciwnika w połowie opisanej w tytule zakładu. W przypadku remisu zakład jest rozliczony jako zwrot.

Wynik X połowy (2-drogowo)
Typujemy drużynę która zdobędzie większą ilość punktów od przeciwnika w połowie opisanej w tytule zakładu. Remis w tym przypadku oznacza rozliczenie zdarzenia jako zwrot.

Remis nie ma zakładu w X kwarcie
Typujemy zwycięzcę opisanej w tytule zakładu kwarty. W przypadku remisu zakład rozliczony zostanie jako zwrot.

Poniżej/powyżej X,5 pkt w X kwarcie
Typujemy czy w kwarcie opisanej w tytule zakładu obie drużyny zdobędą razem ilość punktów mniejszą lub większa od ilości podanej w tytule zakładu.

Wynik X kwarty
Typujemy zwycięzcę lub remis w kwarcie opisanej w tytule zakładu.

„Nazwa drużyny” poniżej/powyżej x,5 punktów
Typujemy czy drużyna podana w tytule zakładu zdobędzie mniej czy też więcej punktów od liczby podanej w tytule zakładu.
Do zakładu wliczone zostają też ewentualne dogrywki.

Poniżej/Powyżej X,5 punktów w X połowie
Typujemy czy sumarycznie obie drużyny w połowie podanej w tytule zakładu zdobędą więcej czy też mniej punktów od liczby podanej również w tytule zakładu.

Wynik końcowy i Poniżej powyżej X,5 punktów
Typujemy zwycięzcę spotkania do pary wraz z tym czy sumarycznie obie drużyny w meczu zdobędą więcej czy też mniej punktów od liczby podanej również w tytule zakładu. Do zakładu wliczane są ewentualne dogrywki.

Suma punktów – nieparzysta/parzyste
Typujemy czy sumaryczna ilość punktów zdobytych w meczu przez obie drużyny będzie liczbą parzystą czy też nie. Do zakładu wliczane są ewentualne dogrywki.

Suma punktów w X połowie – parzyste/nieparzyste.
Typujemy czy sumaryczna ilość punktów zdobytych w połowie opisanej w tytule zakładu przez obie drużyny będzie liczbą parzystą czy też nie.

Suma punktów w X kwarcie – parzyste/nieparzyste
Typujemy czy sumaryczna ilość punktów zdobytych w kwarcie opisanej w tytule zakładu przez obie drużyny będzie liczbą parzystą czy też nie.