Mój pierwszy zakład 2018-12-15T12:04:00+00:00

Typowanie wyników sportowych przez Internet to dziś najwygodniejsza forma wnoszenia zakładów – wystarczy dosłownie kliknąć. Oczywiście w celu wniesienia zakładu online niezbędne jest posiadanie u bukmachera internetowego konta gracza z odpowiednimi środkami pieniężnymi (depozytem).

Jak wnieść pierwszy zakład?

Krok 1. Zarejestruj się.
Krok 2.
Zaloguj się do swojego konta, używając nazwy użytkownika oraz hasła.
W lewej części serwisu wybierz odpowiednią dyscyplinę sportową
Krok 3.
Zaznacz jeden lub większą liczbę swoich typów. Zostaną one automatycznie
umieszczone w koszyku zakładów
Krok 4.
Wybierz odpowiedni rodzaj zakładu (pojedynczy, akumulator lub systemowy) poprzez
wprowadzenie odpowiedniej stawki przy właściwym polu rodzaju stawki.
Krok 5.
Zatwierdź wybrany zakład.

Formy zakładów:

Jest to zakład zawarty na jedno konkretne zdarzenie sportowe. Kupon z takim zakładem jest wygrany w momencie poprawnego trafienia wytypowanego zakładu. Aby wytypować tego typu kupon należy wybrać (z dostępnych na stronie) dowolne wydarzenie sportowe a następnie kliknąć w zakład wraz z widocznym przy nim kursem.

Jest to kupon składający się z minimum dwóch, a maksymalnie 32 zdarzeń na jednym kuponie. Kupon z takim zakładem jest wygrany w momencie poprawnego trafienia wszystkich wytypowanych zakładów. Aby wytypować tego typu kupon należy wybrać (z dostępnych na stronie) dowolne wydarzenia sportowe a następnie kliknąć w zakład wraz z widocznym przy nim kursem.

Jest to kupon składający się wielu zdarzeń  dopuszczający możliwość złego wytypowania jednego (lub więcej) z nich nie tracąc jednocześnie szansy na wygraną. Dzieli się na dwa rodzaje : zakład systemowy i zakład systemowy – blokowy.

Zwykły System

Zwykły zakład systemowy może mieć maksymalnie 14 zdarzeń na jednym kuponie. Każde zdarzenie oznaczone literką P oznacza „Pewniaka”, którego złe wytypowanie powoduje nietrafienie całego kuponu. W zakładzie systemowym generowana jest maksymalna ilość kombinacji w zależności od tego jaki rodzaj systemu wybierzemy – np 5 z 14 oznacza tworzenie kombinacji 5 zdarzeniowych. Spośród wszystkich kombinacji wygenerowanych systemowo, wygrane są tylko te na których znajdzie się 5 zdarzeń rozliczonych jako wygrane. Możliwa wygrana na kuponie pokazuje kwotę potencjalnej wygranej w przypadku trafienia WSZYSTKICH kombinacji.

Zakład System – Blok

Jest to rodzaj zakładu systemowego gdzie poszczególne zdarzenia zawarte na kuponie możemy zestawiać ze sobą w pary czyli tzw „bloki”.
Zestawienie zdarzeń w bloki następuje poprzez zmianę literki przy wydarzeniu – np wszystkie wydarzenia przy których gracz ustanowi literkę „A” będą zawarte w jednym bloku. Przy zawarciu tego typu zakładu system również generuje maksymalną ilość kombinacji w oparciu o to jaki rodzaj zakładu systemowego wybierzemy (np 1 z 4). Różnica polega na tym iż kombinacje generowane są pomiędzy sparowanymi grupami (blokami) a nie poszczególnymi zdarzeniami. Możliwa wygrana na kuponie pokazuje kwotę potencjalnej wygranej w przypadku trafienia WSZYSTKICH kombinacji.