Bonus na START 2018-02-23T10:52:53+00:00

BONUS POWITALNY


Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Możesz zyskać nawet 600 PLN, czyli 100% swojej pierwszej wpłaty! Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 600 zł i uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

Warunki bonusu:

Stawka bonusu: 100%

Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 600 zł

Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł

Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0

Promocja obowiązuje do:  do odwołania

Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

Bonus dla nowych graczy zostanie przyznany automatycznie – osoby zakładające konto przed 6 Września 2017 proszone są o wysłanie wiadomości na adres: [email protected] z informacją o chęci otrzymania bonusu powitalnego.

Od dnia 07.12.2017 zaczynając od godziny 6:00 (gmt+1) kupony za środki bonusowe nie są objęte promocją WYGRYWAJ WIĘCEJ.

* Bonusy są rozliczane i przydzielane w godzinach pracy Działu Promocji od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

* Bonus powitalny przysługuje tylko i wyłącznie graczom zarejestrowanym do końca dnia 08.02.2018 r tj. godziny 23:59. Konta zarejestrowane po tej dacie obowiązuje bonus na następujących zasadach: LINK DO PROMOCJI

Co warto wiedzieć?

Dokonałem pierwszej wpłaty i mój bonus jest wciąż nieaktywny, dlaczego?
W momencie dokonania pierwszej wpłaty na konto gracza bonus powitalny zostaje dopisany automatycznie jednakże jest on „zablokowany” do momentu w którym gracz dokona obrotu pierwszą wpłatą zgodnie z wymogami regulaminu promocji bonus powitalny.

Jak dokonać obrotu depozytem?
Za obrót obiera się łączną kwotę postawionych zakładów. Do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Dla przykładu wygrywając zakład za 100 pln po kursie 1,7 i wygranej 170 pln do obrotu wlicza się jedynie 100 pln, czyli wartość za jaki zakład został postawiony. Do obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.

Moja wpłata to 100 pln, dlaczego nie otrzymałem maksymalnego bonusu?
Drogi graczu, Twój bonus to 100% od Twojego depozytu. Równowartość wpłaconej przez siebie kwoty otrzymasz od nas w bonusie. W regulaminie znajdziesz też jakie są minimalne i maksymalne kwoty dla depozytów.

Dlaczego nie mogę postawić zakładu za środki bonusowe?
Przede wszystkim należy sprawdzić czy do postawienia zakładu zostało wybrane saldo bonusowe. Jeżeli jest zaznaczone powinno być podkreślone zieloną linią, (jest to widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu się na konto gracza) jeżeli nie jest – proszę kliknąć na saldo bonusowe tak by się podkreśliło.
Należy też pamiętać o spełnieniu warunków regulaminu odnośnie minimalnego kursu jaki powinien być przy zawieraniu zakładu.

Gdzie mogę sprawdzić stan obrotu bonusem powitalnym?
Stan obrotu aktualnym przyznanym bonusem można sprawdzić klikając (po zalogowaniu się na konto gracza) w ikonę MOJE KONTO znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu strony głównej. Następnie należy kliknąć w zakładkę BONUS znajdującą się po lewej stronie ekranu. Oprócz obrotu bonusem znajdują się tam również inne istotne informacje – data przyznania oraz m.in data ważności bonusu.

Dokonałem obrotu jednak bonus wciąż nie został przeniesiony do salda głównego, dlaczego?
Prosimy pamiętać aby podczas dokonywania obrotu depozytem kupony były zgodne z regulaminem. W innym wypadku nie zostaną zaakceptowane przez system i saldo bonusowe nie będzie odblokowane.

  1. Postanowienia ogólne

1.1. Organizatorem promocji powitalnej „Bonus 600 zł” zwanej dalej „promocją”, jest „Casino Games sp. z o.o.” zwany dalej także jako „Organizator”.

1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

1.3. Promocja obowiązuje od dnia 28.11.2016 r. do odwołania. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.

1.4. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej www.iforbet.pl

1.5 Promocja jest przeznaczona dla nowych graczy (nie mających jeszcze konta) oraz tych, którzy nie dokonywali jeszcze depozytu i dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe, które umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na stronie internetowej Organizatora.

  1. Zasady promocji

2.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości 100% pierwszego wpłaconego depozytu na Konto w terminie określonym w pkt. 1.3 i spełnili wymogi określone w niniejszych „Zasadach Promocji”.

2.2. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta na podstawie którego zostanie przyznany bonus wynosi 20 zł.

2.3. Maksymalna wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 600,00 zł i nie może być większa.

2.4 Bonus zostaje przyznany automatycznie. Będzie nieaktywny do momentu dokonania obrotu depozytem. Aby spełnić warunki obrotu należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1,70.

2.5 Maksymalna stawka na jeden kupon nie może przekroczyć połowy wartości należnego bonusu.

2.6 W kuponach liczących się do obrotu zdarzenia nie mogą się powtarzać.

2.7 W promocji nie biorą udziału kupony systemowe.

2.8 Po przyznaniu środków na saldo bonusowe obowiązują te same reguły co w punktach 2.5 i 2.6 – maksymalna stawka na jeden kupon nie może przekroczyć połowy wartości przyznanego bonusu, a zdarzenia na kuponach nie mogą się powtarzać.

2.9 Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 3.00 z warunkiem dokonania ośmiokrotnego obrotu.

2.10 Czas na obrócenie bonusem oraz depozytem wynosi 45* dni od momentu jego przyznania. Bonus przyznawany poza automatyczną promocją posiada 30 dniowy okres obrotu.

2.11 Kupony nie spełniające wymogów określonych w „Zasadach Promocji” nie będą wliczane do obrotu.

2.12 Złamanie punktu 2.8 skutkuje zakończeniem promocji oraz odebraniem wszystkich środków bonusowych.

2.13 Promocja „Bonus powitalny 600 zł” nie łączy się z innymi promocjami.

2.14 Po dokonaniu depozytu bonus zostanie automatycznie przypisany do salda bonusowego. Będzie on nieaktywny do momentu dokonania poprawnego obrotu depozytem. Bonus nie będzie uwolniony jeżeli depozyt zostanie wykorzystany niezgodnie z zasadami promocji.

  1. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń

3.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres [email protected] podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.

3.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania.

3.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora drogą elektroniczną w terminie 3 dni od daty rozpatrzenia.

  1. Postanowienia końcowe

4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej  Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

4.2. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

4.3. Zasady promocji są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Organizatora.

4.4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 31.03.2017 od godziny 9:00

REJESTRACJA